ATUTY
SZKOLENIA

Mobirise

NANOSZKOLENIE
Nasze nanoszkolenia docierają do kursantów w trakcie incydentu, czyli w momencie gdy został kliknięty niewłaściwy link, otwarty załącznik lub w niewłaściwym miejscu podane zostały wrażliwe dane.

Mobirise

PLANOWANIE KAMPANII

Znamy kursanta

Wiemy, kiedy statystyczny pracownik najchętniej otwiera nowe maile.  

Optymalizujemy skuteczność

Możemy zaplanować kampanię w taki sposób, żeby była jak najskuteczniejsza. 

Docieramy w odpowiednim momencie

Kursanci mogą otrzymywać fałszywe maile w godzinach pracy lub w nocy, w określonym dniu tygodnia i z określoną częstotliwością. 

Mobirise

LICZNE SZABLONY PHISHINGÓW
Oprócz już istniejących w systemie SECAWA szablonów fałszywych wiadomości tworzymy nowe, bardziej dopasowane do specyfiki Twojej organizacji oraz wykorzystujące "słabości" Twojego zespołu. 

CIĄGŁE AKTUALIZACJE BIBLIOTEKI ATAKÓW
Prawdziwe i najbardziej niebezpieczne ataki phishingowe są zgodne z bieżącymi trendami i realiami potencjalnej ofiary.
Aktualizacja bibliotek ataków stanowi w SECAWA stały proces, więc kursanci poddawani są najcięższym próbom.

Mobirise
Mobirise

ZAAWANSOWANY ALGORYTM PROWADZONEGO ATAKU
Najbardziej skuteczni agresorzy nie wysyłają tego samego e-maila do wszystkich osób w organizacji w tym samym czasie. Podobnie w systemie SECAWA prowadzimy bardzo zmienne kampanie, zmienne zarówno w czasie jak i pod względem treści. Dzięki temu każda prowadzona przez nas kampania phishingowa nie przypomina przemyślanego schematu działania, przez co nie rzuca się w oczy i jest bardzo skuteczna.

ŁATWE ZARZĄDZANIE UŻYTKOWNIKAMI
Administrator może edytować dane użytkowników, dodawać lub usuwać konta. Dostępne są opcje masowego zarządzania kontami.

Mobirise
Mobirise

STATYSTYKI I RAPORTOWANIE 
Sposób oraz zakres raportowania ustalamy wspólnie z Twoją organizacją na etapie planowania kampanii. Częstotliwość raportów zależy od intensywności prowadzonych działań.

DEDYKOWANE WSPARCIE
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania kampanii, na dowolnym jej etapie. Potrzebujesz wsparcia technicznego? Chciałbyś skonsultować dowolne aspekty szkolenia lub zaproponować jakieś zmiany w kampanii? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Mobirise