BUDUJEMY KULTURĘ CYBERBEZPIECZEŃSTWA

W SECAWA jesteśmy przekonani, że chcąc być rzeczywiście odpornym na cyberataki powinniśmy jak najszybciej wykształcić kulturę cyberbezpieczeństwa.

SECAWA jest odzwierciedleniem naszej pasji do SECurity AWAreness oraz ochrony prywatności w Internecie.

Zarówno prywatnie jak i zawodowo jesteśmy entuzjastami SECurity AWAreness czyli "świadomości bezpieczeństwa". 

Wszyscy jesteśmy zgodni co do jednego - aby być bezpiecznym trzeba mieć świadomość czyhających zagrożeń oraz technik jakimi możemy się przed tymi zagrożeniami bronić.

Nie chcę mieć wypadku samochodowego, więc nie wchodzę w ostry zakręt z prędkością 120 km/h. Nie chcę zostać napadnięty przez łobuzów, dlatego nie wyciągam z kieszeni dużej gotówki w ciemnej uliczce. Nie otwieram załączników od nieznanych nadawców, ponieważ nie chcę być zhakowany, itd.

To jest SECurity AWAreness!

W SECAWA jesteśmy głęboko przekonani, że chcąc być rzeczywiście odpornym na ataki cybernetyczne powinniśmy jak najszybciej wykształcić kulturę cyberbezpieczeństwa. Z premedytacją mówimy o
"KULTURZE CYBERBEZPIECZEŃSTWA". 

Kultura to wzorce postępowania danej społeczności.

Chcę być pracownikiem firmy, więc muszę uszanować lub wyznawać jej kulturę. Chińczycy siorbią jedząc zupę, by wyrazić podziw dla jej smaku, a Polacy są oburzeni słysząc w restauracji takie odgłosy przy posiłku. Kultura jest cechą społeczności i każdy członek danej społecznoście musi żyć w zgodzie z nią.

Dlatego "kultura cyberbezpieczeństwa".

Nasz zespół

BEZWARUNKOWO!!! wszyscy członkowie naszego zespołu muszą być ŚWIADOMI BEZPIECZEŃSTWA oraz wyznawać i szerzyć KULTURĘ CYBERBEZPIECZEŃSTWA. Często słyszymy, że cyberbezpieczeństwo jest niekomfortowe. Nam to jednak nie przeszkadza, bo to nasza pasja.

Magda

CPO

Piotrek

CTO

Seweryn

CEO